ŽIVOT ZA HUMNOM
ŽIVOT ZA HUMNOM
-
Pridať k Obľúbeným
Bezobilninové granule pre mačiatka morka 750g, Shelma
Kompletné krmivo pre najmenších s až 85 % živočíšnymi bielkovinami.
Skladom
od 5,45 €
od 7,27 € / 1 kg
-
Pridať k Obľúbeným
Konzerva CARNY ADULT kura, morka, králik 400 g, Animonda
Mleté kuracie v kombinácii s králikom.
Skladom
od 2,85 €
od 0,71 € / 100g
-
Pridať k Obľúbeným
Konzerva CARNY ADULT kura, morka, králik 400 g x 6, Animonda
6x konzerva pre dospelé mačky kura, morka, králik.
Dočasne vypredané
od 15,19 €
od 0,63 € / 100g
-
Pridať k Obľúbeným
Konzerva CARNY KITTEN BABY PATÉ hovädzie kuracie 200 g, Animonda
Konzerva pre malé mačiatka.
Skladom
od 1,69 €
od 0,85 € / 100g
-
Pridať k Obľúbeným
Konzerva CARNY KITTEN BABY PATÉ hovädzie kuracie 200 g x 12, Animonda
12x konzerva pre mačiatka hovädzie a kuracie.
Dočasne vypredané
od 18,49 €
od 0,77 € / 100g
-
Pridať k Obľúbeným
Konzerva CARNY ADULT hovädzie, kuracie 800 g, Animonda
Veľké balenie konzervy s hovädzinou a kuracinou.
Skladom
od 4,89 €
od 0,61 € / 100g
-
Pridať k Obľúbeným
Konzerva CARNY ADULT hovädzie, kuracie 800 g x 6, Animonda
6x konzerva pre dospelé mačky hovädzie a kura.
Dočasne vypredané
od 26,29 €
od 0,55 € / 100g
-
Pridať k Obľúbeným
Deka pre mačky sivá s čiernymi labkami 100 x 70 cm, DUVO plus
Deka pre zvieratá z mikrofleecu.
Skladom
od 3,79 €
-
Pridať k Obľúbeným
Deka pre mačky čierna s bielymi labkami 100 x 70 cm, DUVO plus
Všestranná fleeceová deka.
Skladom
od 3,79 €
-
Pridať k Obľúbeným
NOVINKA
Škrabací kartón vlnovka LEO 2 ks 44 x 6 x 25 cm, Trixie
2 kusy škrabacieho kartónu pre mačiatka či malé mačky.
Skladom
od 8,50 €
